Detské matrace ako kľúč k zdravému spánku

Vhodná voľba matraca môže ovplyvniť nielen kvalitu a dĺžku spánku, môže aj podporiť správne držanie tela u detí. Zvlášť keď trávia v posteli spravidla oveľa viac času ako dospelý.

Ak si prajete uspokojiť vysoké nároky dieťaťa na spánok, či možno aj víkendové chvíle strávené oddychom pri knižke, či rozprávke v posteli, matrace Segum sú dobrou voľbou.

  • Ortopedické matrace Segum svojim tvarom nielen podporujú správny vývoj chrbtice a eliminujú budúce riziko bolesti v chrbtovej oblasti.
  • Sú zložené výhradne z antibakteriálnych materiálov, pričom originálnou zložkou je certifikovaná švajčiarska pena Sanitized, takže sú vhodné aj pre alergikov.

Ak sa rozhodnete pre detských matrac https://www.segum.sk/produkty/matrace/detske-matrace od firmy Segum, môžete si byť istý zdravotnou nezávadnosťou použitých materiálov.

spanokdeti

Či už zvolíte matrac zložený čisto z prírodných materiálov, či antibakteriálnej peny.

Samozrejmosťou každého matraca sú snímateľné poťahy, ktoré je možné prať v práčky pri teplote 60 °C. Prípadne je možné zvoliť si aj poťah so špeciálnym strieborným vláknom, ktorý je možné prať až pri teplote 95 °C, zaručuje vysokú garanciu hygieny a je vhodnou alternatívou pre najmenších.

Spánok v konečnom dôsledku ovplyvňuje správne fungovanie imunitného systému, je významný pre našu psychiku, je dôležitý pre obnovu energetických zásob, môže tiež vplývať na náladu človeka, je významný pre správne fungovanie pamäti a počas spánku naše telo produkuje najviac rastového hormónu.

spiace dieta

Preto ak nám na jeho kvalite záleží, výber matraca býva často krát viac ako komplikovaný.

Na potrebách tých najmenších a najcitlivejších nám spravidla záleží ešte viac a je ešte dôležitejšie na nej prihliadať. Výber správneho matraca pre dieťa môže byť preto obzvlášť náročný.

Na stránke sú prehľadne zhrnuté všetky základné informácie, ktoré vám môžu byť pri tomto rozhodovaní nápomocné.

Nezařazené

Published by acron.sk