Nezničte si svoj sexuálny život

Drvivá väčšina ľudskej populácie vníma erekciu ako úplne prirodzenú záležitosť. Ono to tak v skutočnosti aj je. Teda, aspoň by malo byť. Dnes však žijeme v dobe, kedy na človeka vplýva mnoho negatívnych faktorov. Hovoríme o zlej životospráve, znečistenom ovzduší, nadmernom strese, či konzumácii alkoholu, alebo drog. Áno, tieto veci naozaj priamo vplývajú na mužskú potenciu. Sk ste si všimli, že veci nefungujú vždy tak, ako majú, mali by ste svoj problém čo najrýchlejšie začať riešiť. Poruchy erekcie totiž môžu zruinovať váš partnerský vzťah.

Potetovaný muž v slipoch na pohovke
 
Poruchy erekcie môžu byť rôzne
 

  • Krátka erekciasa prejavuje tak, že síce nemáte problém so stoporením pohlavného údu pri vzrušení, avšak erekcia nevydrží príliš dlho.
  • Pomalá erekciaznamená, že pri sexuálnej stimulácii, dôjde k erekcii až po istej dobe. Ak ste si mysleli, že je to normálne, tak nie je. Mužské telo je naprogramované tak, že pri vzrušení je do niekoľkých sekúnd pripravené na akciu. Dôvodom môže byť slabé libido, alebo problémy s cirkuláciou krvi. Ak si uvedomujete, že vás vaša partnerka nepriťahuje, nie je sa čoho ľakať. V tomto prípade musíte problém vyriešiť inou cestou.
  • Oslabená erekciatrápi asi najväčšie percento mužov. Prejavuje sa tak, že penis počas pohlavného styku neustále ochabuje. Je vám jasné, že pri tomto probléme je takmer nemožné viesť uspokojivý sexuálny život. Oslabená erekcia môže byť spôsobená taktiež viacerými dôvodmi. Väčšinou sa jedná o spomínané nízke libido, problémy s cievami, alebo psychické ťažkosti.

 Muž s rozopnutou košeľou, ktorý vyzlieka ženu v červených šatách

Čím skôr – tým lepšie
 
Určite si kladiete otázku, kedy problém začať riešiť. Odpoveď je veľmi jednoznačná. Čím skôr! Dôležité je však i to, aby ste vylúčili všetky príčiny, ktoré nemajú nič spoločné s vašim psychickým, alebo fyzickým zdravím. Hovoríme najmä o prípade, kedy vás vaša partnerka dostatočne sexuálne nepriťahuje. 

Ohodnoťte příspěvek

Published by acron.sk