Ponuka krtkovania aj u Vás

Ak sa raz upchá odtok, potrubie alebo kanalizácia, vtedy sa nepozeráme na to v akom regióne sme. Vzniknutá situácia si vyžaduje okamžitý zásah a ponúkaná non stop služba v regióne krtkovanie v bratislave Vám určite pomôže vyriešiť aktuálnu situáciu.

water-783355_640

Ponúkané krtkovanie je samozrejme lepšie využiť aj vopred vo forme prevencie, ale skúsenosti zákazníkov ukazujú, že mnohí riešia až haváriu.

Pritom ponúkaná služba krtkovania je dostupná počas celého roka, jedná sa o 7/24 hodinový non stop servis s kvalitnými a profesionálnymi službami, ktoré Vám zabezpečia želaný výsledok.

Na základe Vašej prvotnej informácie, lokalizácie, popise problému je následne voľba vhodnej techniky jednoduchou záležitosťou.

Ponúkaná služba je vybavená modernou technikou, ktorá je spoľahlivá, výkonná a dosahuje dlhotrvajúce výsledky bez zbytočných deštrukčných alebo výkopových prác, takže aj Váš rozpočet to ocení.

Moderné sú najmä dva spôsoby krtkovania – elektromechanický pre potrubia s dĺžkou aj 25 metrov alebo krtkovanie veľkým prúdom vody, tlaku za pomoci čerpadla v servisnom vozidle.

Krtkovanie je spôsob čistenia kanalizácie, ale servis Vám rád odporučí aj prevenciu ako napríklad odhalenie skrytých neviditeľných závad pomocou TV kamery alebo Vám nahradí chýbajúce dokumenty tzv. trasovaním potrubia, ktorý Vám vyrobí kompletný náčrt hĺbky a polohy, kde sa kanalizácia nachádza.

pipeline-1585686_640

Aj staré stavebné zvyšky alebo korene stromov môžu byť príčinou upchatia kanalizácie – tu pomôže frézovanie potrubia alebo prípadne čistenie šachtového dna bez nutnosti stavebných prác.

Ak sa havária vyskytla v priestore, kde hrozí vytopenie, upozornite na to, vhodnejšia bude elektromechanická technika, je dôležité, aby sa škody nezväčšovali.

Aj ponuka vodoinštalačných prác Vás v okamihu vypätia a stresu milo prekvapí, ani netušíte, koľko námahy Vám ušetrí.

Nájdite aj Vy profesionalizmus a kvalitu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Published by acron.sk