Školenia Prince
Rôzne rekvalifikácie, kurzy, semináre, webináre a iné podobné vzdelávania sú teraz veľmi moderné. Ako odlíšiť, ktoré sú skutočne kvalitné a ktoré nestoja za nič?

pedagogika

Ja vám dnes predstavím školenie Prince2.
Toto školenie je vhodné pre projektových manažérov, ktorí chcú byť úspešní a svoje projekty chcú dotiahnuť do úspešného konca. Je to metodika, ktorá vznikla vo Veľkej Británii. Preto sa na začiatku táto metóda vyučovala po anglicky.
Dnes máte možno absolvovať školenie po slovensky. Učiť sa môžete z knižky, ktorá je dvojjazyčná – anglicko-slovenská, pričom na ľavej strane je text po slovensky a na pravej strane je pôvodný text v angličtine. Ak je anglický jazyk váš kamarát, môžete sa učiť aj z pôvodnej neprekladanej knižky. Dnešná doba je neskutočná a vy máte možnosť sa niečo naučiť aj z webinárov na internete. Myslím, že učebných materiálov je viac než dosť.

Absolvovanie tohto kurzu vám môže preplatiť aj úrad práce v rámci projektu Repas. Ak úspešne zložíte skúšku pozostávajúcu zo 70tich otázok, tak získavate medzinárodný certifikát. Ten je samozrejme po anglicky – nie je prekladaný. Kdekoľvek vycestujete, tam je platný!

zasedací místnost

Prihlásiť sa môžete na 2 základné kurzy a to je Foundation a Practicioner. Foundation je 3 dňový kurz, ktorý sa končí skúškou a za ním nasleduje 2 dňový kurz Practicioner, takisto končiaci skúškou. Foundation je základný kurz, ktorý má šancu zvládnuť takmer každý bez rozdielu, ale Practicioner je už náročnejší a zvládnu ho len tí zdatnejší. Takisto aj jazyk skúšky si môžete vybrať. Pri Foundation kurze je na výber angličtina, slovenčina a čeština. Pri Practicioner kurze je na výber angličtina a čeština.

podnikání

Na úspešné zvládnutie skúšky je potrebný min. polovicu bodov z testu. Takže minimálne 35 zo 70tich bodov. Samozrejme kurzy viete absolvovať aj bez záverečnej skúšky, na ktorú sa môžete potom kedykoľvek prihlásiť.
Na Slovensku sú hneď tri firmy, ktoré vám spravia školenia na túto tému. Školenia majú rôzne po Slovensku, takže nemusíte vždy vycestovávať. Možno nabudúce prídu aj do vášho mesta. 

Published by acron.sk