Zaplatili by ste za niektorú z týchto netradičných služieb?

Možno ste už čítali pár článkov o netradičných či priam bizarných službách poskytovaných u nás aj v zahraničí, no ja dúfam, že niektorými perličkami vás prekvapím i v tomto článku, nakoľko netradične pôsobiacich služieb je čoraz viac a o niektorých ste možno ešte nečítali a ani nepočuli. O to viac vás prekvapí, aké typy servisov vôbec existujú a sú v reálnej prevádzke. Čo je však zaujímavé, celkom slušne sa im darí. Nuž, originalitu im nemožno uprieť a práve tá robí tieto služby výnimočnými a teda i zaujímavými pre okolie. Sú to najneobvyklejšie služby z celého sveta a my si ich v tomto článku predstavíme.

teleshoping

Túžili ste si niekedy požičať kozu? Nie? Pravdepodobne sa tak radíte k väčšine, no aj napriek tomu treba uznať, že servis prenajímajúci kozu pôsobí,…. netradične. V prípade záujmu odporúčam výpožičku iba v prípade, pokiaľ disponujete väčším kusom trávi a voľným externým priestorom.
Masáže sú príjemnou a často navštevovanou službou. Každý masér či každá prevádzka môže voliť odlišnú techniku masáží, čím sa líši od konkurencie. Ale počuli ste už o masáži hadom? Je to presne to, čo ste si predstavili. Po vašom tele sa bude obtierať had. Dobrou správou je akurát fakt, že had je zbavený jedu v prípade, ak by chcel zaútočiť.

Svadba je jednou z najpamätnejších udalostí života a práve preto sa v tento deň organizujú veci do podoby, aby bol tento moment skutočne výnimočným. Ale nie každý má k takejto organizácii náturu či pochopenie, pre niekoho je to skôr strašiakom, či v lepšom prípade otravnou činnosťou. A pokiaľ sa vám na svadbu nechce ani cestovať, môžete si objednať svadobný vagón, ktorý príde so všetkým potrebným na dohodnuté miesto priamo za vami.

had

Odísť z domu na študentskú ubytovňu je pre niekoho známkou slobody a prvého kroku k samostatnosti, iní si život bez svojej usilovnej mamičky nedokážu ani predstaviť, teda skôr bez jej pomoci s upratovaním, varením,… V takomto prípade si dotyčný môže objednať mamu. Tá síce nebude maminou v pravom zmysle slova, ale čo sa týka upratovania, prania, nakupovania,… svoju úlohu bude plniť dokonale.

Published by acron.sk