Zaručený komfort na akomkoľvek priestranstve

Nastáva ročné obdobie, v ktorom sa vždy nachytá najviac zážitkov spojených s častejším pohybom po vonku a zábavnými aktivitami, na ktoré sme čakali celý rok počas dlhých zimných a daždivých dní. Už nás však volá slnko, voda, štrk, ale aj festivaly a návštevy slovenskej prírody, možno aj cestovanie za dovolenkou do zahraničia. Do každej spomenutej situácie a vlastne na akékoľvek miesto by bol našim praktickým i zábavným pomocníkom nafukovaci vak, ktorého rozmery v zbalenom stave sú skutočne útulné a nízka je i jeho hmotnosť.

hnědy vak

  • Možno sa pýtate, prečo by som mal pozornosť venovať akémusi vaku?

Dôvodov je viacero a jeho vlastnosti vám budú určite sympatické. Z vaku po rozbalení vznikne samonafukovacia pohovka a to len behom niekoľkých sekúnd. Spravíte si tak pohodlie, opriete sa, či dokonca sa natiahnete a pospíte si, nech budete prakticky kdekoľvek a kedykoľvek to uznáte za vhodné. Navyše vás s ňou čaká i kopec zábavy, nakoľko je určená aj ako podstatne mohutnejšia, pohodlnejšia, kvalitnejšia a hlavne lepšia alternatíva nafukovačky plaviacej sa po vodnom teréne. No a pokiaľ spomínam terén, voda určite nie je jedinou možnosťou jej využitia, pohovka preukáže svoje skvelé vlastnosti na čele s kvalitným materiálom v každom prostredí, na akomkoľvek teréne.

zelený vak

Obľúbeným miestom k letnej relaxácii je i pláž, čo sa však nezaobíde bez hrboľatého a špinavého terénu, no s touto pohovkou to nebude žiaden problém. Odolný materiál, ako aj hustota a väčšia pohodlná konštrukcia zabezpečia, že po automatickom nafúkaní pohovky môžete tieto starosti hodiť za hlavu, budete voči nim bezpečne ochránení. To isté platí aj v prípade, kedy sa rozhodnete navštíviť miesto s odlišným terénom, napríklad pri turistike, či na koncertoch v otvorenom priestranstve tak budete mať skvelé pohodlie a zaručenú bezpečnosť voči možnému poškodeniu pohovky a v bezpečí bude i vaše telo.

Published by acron.sk