4 dôvody, prečo posteľ s úložným priestorom

postele_masiv3

Do popredia sa čoraz viac dostávajú postele s úložným priestorom. Sú vynikajúcou voľbou pre ľudí, ktorí nemajú dostatok priestoru na šatníkové skrine či komody navyše. Prinášane 4 dôvody, ktoré presvedčia, prečo je posteľ s úložným priestorom dobrým výberom.

Úložný priestor navyše

Pokiaľ bývate v malom byte, alebo sa do vašej spálne nezmestí veľa nábytku, posteľ s úložným priestorom z masívu je perfektnou voľbou. Môžete do nej vložiť posteľnú bielizeň, nepoužívané veci, hračky či oblečenie, ktoré by ste tak bez neho museli odložiť minimálne do malej komody.

Otváranie z rôznych strán

Vďaka kvalitným dreveným roštom, môžete úložný priestor otvárať spredu, z boku alebo pomocou zásuvky. Pokiaľ máte na manželskej posteli celý rošt, úložný priestor budete otvárať pomocou textilnej úchytky. Malou nevýhodou je, že musíte rošt otvoriť celý. Výhodou je aj otváranie z boku taktiež pomocou úchytky. Pri takomto systéme ale musíte mať prístup k posteli z oboch strán. Záleží len na tom, aký rošt bude k posteli pripevnený, resp. aký si kúpite.

Ušetrené peniaze

Keďže pri týchto typoch postelí je úložný priestor akýmsi bonusom, je jasné, že ďalším bude ušetrených pár drobných. Vďaka tomu, že do postele s úložným priestorom odložíte bielizeň, hračky, či oblečenie, nemusíte tak kupovať ani komodu navyše. Dokonca postele s priestorom vo forme zásuviek budú akúsi komodu aj pripomínať. Zásuvky stoja na kolieskach, vďaka ktorým si ich budete môcť pohodlne otvárať a tak mať ľahší prístup k veciam.

Ochránenie pred usádzaním prachu

Veci, ktoré do postele s úložným priestorom vložíte, nebudú vystavené prachu a špine. Tým ušetríte svoje ruky od denného upratovania. Úložný priestor uchráni aj najmenšie drobnosti pred usádzaním prachu. Navyše, postele s úložným priestorom sú ľahko ošetrované, o to sa nemusíte báť ani v prípade čalúnenej postele.

Na drevko nájdete obľúbené postele s úložným priestorom 140×200, drevené postele z masívu 120×200, či manželské postele s úložným priestorom 180×200. Minimalistický dizajn postelí ľahko skombinujete s klasickým, moderným interiérom, rustikálnym, škandinávskym aj provensálskym štýlom.
TIP: Vyberte si online aj matrace do postele.

Published by acron.sk