Nedá sa ich nemilovať, damaškové obliečky

Každý z nás sa chce ráno zobudiť plný sily. Nič nie je lepšie ako nerušený 8 hodinový spánok, najmä po celodennej tvrdej práci, ktorá nás každý deň čaká v robote aj u nás doma. Na to, aby bol váš spánok kvalitný jednoznačne vplýva viacero faktorov. Človek by pred spaním mal byť uvoľnený, hodiť starosti za hlavu a poddať sa odpočinku. Na to, aby sa mu lepšie zaspávalo potrebuje posteľ s kvalitnými pružinovými alebo penovými matracmi, dobrý vankúš, ktorý zabezpečí oporu krčnej chrbtici, ale najmä voňavé hebké posteľné prádlo. Posteľné prádlo by malo byť z kvalitného materiálu, ktoré vám prinesie radosť nielen pocitovú ale i estetickú. Počuli ste už o damaškových obliečkach? Ak nie ste práve na správnom mieste, povieme si o damaškových obliečkach viac a aj o tom ako sa o damaškové obliečky starať.

povlečení

Damaškové obliečky majú veľmi dlhú životnosť

Najskôr je potrebné si niečo povedať o samotnom materiály. Damašek nepoznáme len pod názvom hlavného mesta, ale najmä ako jeden z najluxusnejších textilných materiálov na našej planéte. Má dlhú a pestrú históriu. Ľudia sa domnievajú, že pochádza z Číny, k nám do Európy sa však dostal zo Sýrie, podľa ich hlavného mesta dostal aj pomenovanie. Damaškové obliečky majú svoje typické vlastnosti. Látka je na prvý pohľad jemne lesklá, hladká s nádychom luxusu. Jedná sa zväčša o jednofarebný materiál s rôznymi vzormi, Damašek je vyrobený z bavlny, konkrétne na damaškové obliečky sa používa mercerovaná bavlna, ktorá je pevnejšia kvalitnejšia od tej obyčajnej.

barevné povlečení

Jedná sa o veľmi kvalitný materiál, ktorý má veľmi dlhú životnosť. Pri správnej starostlivosti majú životnosť aj desiatky rokov. S damaškovými obliečkami docielite veľmi elegantný a luxusný vzhľad v hocijakej spálni. V lete príjemne chladia a v zime zas prinesú potrebné teplo. Starostlivosť o ne nie je náročná. Obliečky sa môžu prať na 40 stupňov a je možné ich sušiť aj v sušičke prádla. Vždy sa však riaďte symbolmi, ktoré sú uvedené na konkrétnych damaškových obliečkach. Ak vás damaškové obliečky zaujali a máte chuť si aspoň jedny kúpiť a vyskúšať u vás doma kliknite na webovú stránku https://www.luxusna-spalna.sk.

Published by acron.sk