Angličtina úplne jednoducho


Áno presne tak angličtina sa dá naučiť úplne jednoducho. Je vhodná pre Vás a vaše deti . Naučíte  sa nie len slovíčka ale aj gramatiku a výslovnosť úplne jednoducho.

Aplikáciu si jednoducho a zdarma stiahnete do svojho smartphonu cez Google Play. Keď už máte aplikáciu nainštalovanú poďme si ju predstaviť.
Po otvorení sa Vás to pýta aký jazyk sa chcete naučiť v ponuke ich máte hneď niekoľko . Napríklad Nemecký , poľsky , či Francúzky jazyk. Prihlásenie na sociálne siete slúžia na uloženie aby keď skončite tak si zapamätá kde ste skončili a následne bude pokračovať od posledného ukončenia.

bible

Nastavenia
V nastaveniach si môžete nastaviť svoj plán učenia . N výber mate hneď niekoľko ponúk. Nastavenia materinského jazyka , prehrávanie audia si zapnite – aby Vám hovorilo preklad pre naučenie výslovnosti. Pokiaľ chcete aby sa prehrávala hudba na pozadí tak si ju zapnite , ale mne osobne to vadí čiže som ju vypol. Na výber hudby máte šum mora ,  vietor a podobne.

Potom tam máte na výber režim výučby kde si zapnete ako sa chcete učiť. Napríklad si môžete vybrať super rýchle učenie , režim kvízu alebo obi dve možnosti naraz , Ďalšie nastavenie ponúka režim odpovede kde si môžete vybrať puzzle, písanie odpovedí , obrázky a tak ďalej . Odporúčam by ste si vybrali všetky možnosti pretože tak sa naučíte jazyk rýchlejšie.  Na samotný záver nastavení si môžete nastaviť koľko sa chcete učiť čiže ak venujete 10 minút svojho času môžete sa naučiť až 150 nových slovíčok. Čiže ak si to dobre rozložité, tak nie len že Vám táto aplikácia ušetri čas ale za krátku dobu sa naučíte viac ako v škole . kurzoch , či čítaní či pozeraní filmoch v cudzom jazyku.

učitelka

Samotná aplikácia
Keď už máte všetko natavené už je čas na učenie nových slov a výslovnosti. Môžete si vybrať z kurzov: začiatočník A1 – 500 slov  , Základne A2 – 501 – 1250 slov , Mierne pokročili B1 1251 – 2250 a ďalšie základne úrovne. A potom úrovne podlá danej témy – voľný čas , šport , stravovanie , nakupovanie , móda , núdzové situácie a podobne. Odporúčam sa učiť od úplného začiatku aby ste sa naučili všetky slová v danom jazyku. 

Published by acron.sk