Gronk sa veľmi teší na prípravu novej sezóny


Roba Gronkowského môžeme nenávidieť a môžeme ho mať rád kvôli obrovskému množstvu posezónnych akcií, zábav, diskoték, party, na ktorých sa zúčastní. To však už od neho nikto nezoberie, koľko práce, energiu a odhodlanie dáva do svojej kariéry. Keďže veľkú časť minulej sezóny musel vynechať kvôli zraneniu, teraz ho ženie ešte väčšia túžba naspäť na trávnik. Vyjadril sa, že je „super vzrušený“ kvôli tomu, že môže znovu navštevovať tréningy New England Patriots.


posilovna

„Som super vzrušený, a všetko ide super hladko na prípravných tréningoch! Znova byť so svojimi spoluhráčmi, tvrdo makať a tak skoro sa spoznávať s novými spoluhráčmi je neskutočný pocit, strašne to milujem. Prípravné tréningy nie sú o tom, že si tu vybojuješ pozície v základnej zostave ale o tom, aby sme sa lepšie spoznali, aby nás tréneri trošku prehnali a precvičili svaly. Je obrovská chyba vynechať tieto tréningy. Našťastie na tréningy som sa vedel prihlásiť už úplne zdravý, všetko klape tak ako má a smeruje k novej úspešnej sezóne. Jednoducho som len šťastný.“

roztleskávačky

U New England Patriots sa konal pre hráčov od utorka do štvrtka trvajúci dobrovoľný minicamp, takže skratka mal veľa času na to, aby spoznal nových spoluhráčov, ktorí sa na minicampe zúčastnili. Samozrejme sa chcel ukázať, že je už stopercetne fit a zdravý. Podľa mnohých odborníkov bude rozhodujúce pre New England Patriots, či sa podarí Roba Gronkowského udržať v zdravý. Keď sa im to podarí, kľudne môžeme uvažovať o tom, že útok Patriots bude ešte lepší a účinnejší ako to bolo sezóne 2006/2007. V tej sezóne dosiahli priemer až 35 bodov na zápas a v základnej časti dosiahli 16 víťazstiev a 0 prehry. Pravda,     v tú sezónu sa im celkové víťazstvo vybojovať nepodarilo a prišli o prsteň pre víťaza Super Bowl, ktorý odvtedy získali dva krát v rokoch 2015 a 2017.

Published by acron.sk