Rady pre klientov sex privátov.

Pre mužov hľadajúcich sexuálne potešenie sú dnešné sex priváty v mnohých ukazovateľoch najlepším riešením. A to aj čo sa týka kvality poskytovaných služieb a rýchlej dostupnosti, pretože tieto miesta sa už dnes udomácnili po celom Slovensku. A máme na mysli aj malé mestečká, kde doteraz možnosť takéhoto spestrenia sexuálneho života neexistovala.

sexi žena

Preto je potrebné, aby muži navštevujúci tieto miesta vedeli, ako správne vyhľadávať dievčatá na sex privátoch. Na internetových stránkach na profiloch jednotlivých dievčat sú podrobné informácie, ktoré je potrebné vždy dôsledne prečítať, aby ste sa vyhli chybám a prípadným nedorozumeniam.

Fotografie dievčat – ak sú priložené fotografie na profile nekvalitné alebo z nich nedokážete odhadnúť ani len postavu danej slečny, tak hľadajte niekde inde. Daná dáma pravdepodobne niečo skrýva, čo by ste možno odhalili až na mieste.

Lokalita – ak nechcete cestovať 5 hodín autom za svojou vyvolenou slečnou, tak hľadajte iba vo svojom bližšom okolí. Ak budete cestovať na druhý koniec republiky, možno aj stratíte chuť na zamýšľané pikantnosti.

Sexuálne praktiky – veľmi dôležité je dôsledne si prečítať všetky sexuálne praktiky, ktoré vaša vybraná dáma ponúka. Ak nie je medzi nimi tá vaša, tak nedúfajte, že slečnu presvedčíte svojim šarmom priamo na mieste.

sexi žena

Skúsenosti – dievčatá na profile uvádzajú, či sú profesionálky alebo amatérky. Ak preferujete neskúsené amatérky, tak hľadajte iba medzi nimi.

Vek – tento údaj si dôkladne všímajte. Aby vás neomráčilo pri vstupe na sex privát, že vaša na filtrami upravenej fotografii vyzerajúca osemnástka má v skutočnosti už po 50-ke.

Cena – veľmi dôležitý faktor každého stretnutia. Vždy si cenu pre istotu overte ešte aj pri kontaktnom telefonáte. Keďže sa platí okamžite na začiatku návštevy, tak ak ste si nevšimli, že vaša slečna berie 250 € na hodinu a vy máte vo vrecku iba 50 €, tak to sa rovno otočíte na dverách a bežíte domov hľadať odznova. A už iba slečny, na ktorých tá 50-eurovka bude stačiť.

Published by acron.sk