Hanba a sex nejdú dokopy. Tak sa jej zbavte

Máte zábrany v sexe. Viem, že tento problém sa zvyčajne týka skôr žien, teda sa to tak aspoň hovorí, no podľa mňa môžu aj muži trpieť zábranami v sexuálnej oblasti. Je úplne jedno, prečo sa niečo podobné prihodilo vám. Dôležitejšie je totiž to, ako sa tej neistoty či dokonca hanbiť nadobro zbaviť.
Sexy žena v podprsenke zahalená v svetri.jpg

Riešenie za milión

Mne sa moje zábrany podarilo odbúrať veľmi ľahko, teda, nebolo to až tak ľahké, pretože som sa hanbil ako pes. Ako riešenie, som sa rozhodol vyskúšať sex privát https://www.privatportal.sk/. Áno, inak povedané, sex za peniaze. veril som tomu, že keď to budem riešiť takouto cestou, v podvedomí sa nebudem hanbiť a nebudem pociťovať ten strašný pocit ostychu pred a počas sexu. Nebolo to však úplne tak. Keď sa vo dverách bytu objavila ženská ako vystrihnutá z časopisu pre dospelých, znervóznel som ešte viac. Sex nebol úplne ono, no po istej dobe, keď som absolvoval viacero podobných návštev, som sa naozaj trochu osmelil.
Ženský prsník, pri ktorom sú červené kvety.jpg

Prečo máte zábrany

Ak si myslíte, že nejaký pocit ostychu a hanby a zábran pri sexe, sú spôsobené len vašou povahou nemusí to byť úplne tak. Ja som s týmto problémom zašiel aj za psychologičkou. Tá mi o ľudskej, v tomto prípade mužskej psychike, prezradila zaujímavé veci. Vraj každý z nás sa už rodí s akýmsi vnútorným postojom k sexualite. Nie je to teda o tom, že ste boli šikanovaný v škole, vyzeráte zle alebo vás rodičia vychovávali v duchu, „sex je zlý“. Aj podľa jej slov, môže sex, za ktorý si zaplatíte, skutočne pomôcť v tomto smere. Ide o podvedomý pocit toho, že vy ste ten, ktorý radi situáciu. Ak tento pocit neviete dosiahnuť sami, tak to proste za vás urobia peniaze, ktoré vám dajú pocit akejsi moci. Samozrejme, v prenesenom slova zmysle. Nejde o žiadne zvrátené záležitosti, ale čisto psychologickú záležitosť. Pozrite, vyskúšajte a zhodnoťte sami. Myslím, že to bude pre vás určite najlepšia možnosť a riešenie.

Published by acron.sk