Ktoré facebookové skupiny mali najviac fanúšikov?


Na Facebooku si vytvoríme svoj profil, no tým to končiť nemusí. Môžeme tvoriť viacej vecí, ktoré nás môžu zblížiť so záujmami iných ľudí. V tomto smere vravím skôr o vytvorení určitých vlastných skupín a stránok, avšak môžeme vylepšovať i náš profil. Bude zaujímavejší, ale budeme mať i rýchlejší prístup k facebookových skupinám, ktoré  pravidelne a radi navštevujeme.
panáčci v mobilu
A to veľmi jednoduchým spôsobom. Ak sme prihlásení, chodia nám rôzne odporúčania na základe toho, aké skupiny navštevujú naši priatelia. Ak nám je určitá téma či skupina sympatická, stačí nám iba kliknúť na „Páči sa mi to“ a staneme sa fanúšikom i my.
Facebook používa skutočne obrovské množstvo ľudí a to takmer z celého sveta. A preto si myslím že by bolo zaujímavé pozrieť sa, ktoré témy či skupiny majú najviac fanúšikov, ktoré získali najviac kliknutí na „Like“ či „Páči sa mi to.“
Denne túto sociálnu sieť navštívi množstvo ľudí a preto je tento rebríček relevantný, nemôžem vám s určitosťou napísať momentálny status obľúbenosti. Preto by bolo zrejme lepšie, aby som sa pozrel do zaokrúhleného ročníku a to 2010. Pozriem sa na najpopulárnejšie facebookové skupiny okolo toho obdobia.
Ktoré tieto skupiny mali relatívnu dlhšiu popularitu a držali prvé priečky popularity?
facebook skupina

Texas Hold Them Poker- Táto facebooková stránka skutočne dominovala, v tom období ju zrejme možno označiť za víťaza, práve v roku 2010 obdržala najviac „lajkov“, teda kliknutí „Páči sa mi to“, na Facebooku mala najväčšiu základňu fanúšikov.
Michael Jackson- Úmrtie tejto možno najväčšej popovej legendy v roku 2009 sa rozoberá ešte dodnes, mnohí ľudia sa s jeho odhcodom na druhý svet ešte nezmierili. A to si predstavte ten boom v rokoch 2009/10. Kráľ popu dominoval v popularite na Facebooku takmer 2 roky, odkedy nás odpustil.
Facebook– Možno si myslíte, že som sa omýlil. Nie, Facebook bola a možno ešte stále je jednou z TOP populárnych facebookových skupín. Facebooková skupina venovaná sociálnej sieti Facebook, ktorá nás informuje o každej novinke či zaujímavosti týkajúcej sa tejto sociálnej siete.

Published by acron.sk