Manželky na predaj


Je neuveriteľné, že sa ešte stále tolerujú také veci, o ktorých tu budem písať. Konkrétne sa však v článku zameriam na jednu vec a to fakt, že dnes existuje biznis či podnikanie, ktoré vám predá manželku, ako keby sa jednalo o nejaký balíček z e-shopu. Predávajú sa ako tovar a Vy, ako kupec, budete jej vlastníkom. Tá dnešná doba teda nie je z morálneho hľadiska ešte ani zďaleka na pokročilejšej či civilizovanejšej úrovni. Takýchto bohatých kupcov je už okolo 1000, čiže za tie peniaze si tuším naozaj kúpia všetko.

hotovost

•          Kde majú tie peniaze hranicu?
To nehovorím o erotických, chvíľkových službách, ktorých je tiež dosť, ale skutočne o žene, ktorá sa stane Vašou manželkou.
Podobá sa to trochu 19. storočiu, kedy bolo normálne, že bohatý muž dal do novín inzerát, že je dobre zabezpečený, no a vzápätí mu skutočne začali chodiť odpovede od žien, ktoré mu poslali i svoje fotky. On si tak jednu vybral, zaplatil jej, prišla a hneď bola svadba bez nejakého ročného randenia a spoznania sa, skrátka hneď. Veru, takto to fungovalo, no podobne to existuje i dnes, v 21.storočí.
V Rusku máte bežne okolo 500 internetových „obchodov“ s takýmto „tovarom.“

karta

Okolo šesťdesiattisíc žien sa takto dá v Rusku kúpiť cez internet. Myslím si, že buď sú také zúfalé, hlúpe, alebo zaslepené peniazmi. Nebudem ich tu súdiť, ale skrátka cez 500 takýchto obchodov na internete, nezdá sa mi to akosi správne. Neviem, či sú k tomu tie ženy nútené, alebo sú na výber dobrovoľne, no myslím si, že tá pravda bude zasa kdesi v strede.

měna

Asi ich k tomu núti zlá finančná situácia.
Z toho mi teda vychádza, že v tom vzťahu pôjde len o peniaze. Ale to je presa úbohé. Je to úboho málo. To nemusí potom existovať ani vzájomná príťažlivosť a ktovie, ak má človek peniaze, nemusí byť automaticky dokonalý. Čo ak ten boháč holduje alkohulu, drogám, násiliu, alebo je to šovinista s divným pohľadom na svet?

Published by acron.sk