Takto by mohla vyzerať základná zostava Chelsea


Prestupové obdobie sa nám ešte neskončilo ale už teraz sú niektoré kluby odhodlané a pripravené bojovať o titul. Jedným z takých ašpirantov na titul sa považuje aj anglická Chelsea London, ktorá bude v nadchádzajúcej sezóne obhajovať titul Premier League. A takto by mohla vyzerať možná zostava slávneho klubu.
fotbalový stadion
Brankár
Courtois– Tu nie je ani o čom špekulovať, tento stále ešte mladý 25 ročný brankár odvádza výbornú prácu. Preto sa nešpekuluje ani o jeho odchode alebo nebodaj posadenie na lavičku náhradníkov. Takže jednoznačná jednotka. Chrbát by mu mal kryť skúsený 35 ročný Caballero.
Obrancovia
David Luiz– Hlavný obranný pilier Londýnskej Chelsa, 30 ročný brazílsky stredný obranca.
Rudiger/Cahill– Práve táto dilema bude kľúčová, či postaviť skúseného 31 ročného Cahilla, ktorý sem tam urobí hrubku resp. chybu, no stále je v slušnej forme alebo novú posilu 24 ročného Rudigera.
Cesar Azpilicueta– Španielsky pravý obranca, ktorý bol minulú sezónu „prerobený“ na stredného obrancu. Podával stabilne výborné výkony, takže ťažko si predstaviť, že by sedel na lavičke náhradníkov.
nápis Chelsea
Záložníci
Tiemoue Bakayoko– Silný defenzívne ladený stredový záložník, práve toto prestupové leto prišiel z Monaca. Treba podotknúť, že je stále ešte len 22 ročný hráč.
N´Golo Kante– Pilier stredu poľa, práve tento mu bol strojcom majstrovského titulu. Očakáva sa, že práve dvojička Kante – Bakayoko vytvoria výbornú stredovú formáciu.
Victor Moses– 26 ročný nigérijský pravý záložník, ktorý pracuje ako pre obrancov tak je veľmi nebezpečný v útoku.
Eden Hazard– Nebezpečný ľavý záložník, dlho bol spojovaný s prestupom do Realu Madrid, no očakáva sa, že nakoniec neprestúpi a ostane v Chelsea aj v budúcej sezóne.
Cesc Fabregas– Je veľmi pravdepodobné, že Cesc bude rozohrávačom v stredovej formácií. A naznačiť nám to môžu aj prestupy a posilnenie defenzívy. Takže by mal konečne dostať viacej času na ihrisku…
fotbalový míč
Útočníci
Alvaro Morata– 80 miliónová posila z Realu Madrid bude hlavným ťahúňom útoku a očakáva sa gólová explózia v podaní Chelsea.
Michy Batshuayi– 24 ročný Belgický útočník, by mal sekundovať Moratovi. No môže sa stať, že znova bude tráviť viac času na lavičke. Ale očakávame variantu, že bude hrať vedľa moratu.
 
Takže, takto by mohla vyzerať základná zostava Chelsea, samozrejme je to náš pohľad na vec a logické vyústenie. Avšak treba dodať, že sa to môže samozrejme zmeniť, akú takú predstavu má len tréner Antonio Conte.  

Published by acron.sk