Móda dnešnej doby


Možno je to zvláštne, ale móda sa nemení tak často, ako si to my práve predstavujeme. Je to spôsobené hlavne tým, že móda sa rokmi neustále opakuje. Každý, kto má viac ako dvadsať rokov si to všíma. Mysleli sme si, že sa nikdy nevráti trend nohavíc v tvare zvonu. A bum, máme to tu ani sme sa nejako nenazdali. Tak o čom to potom je? Je jasné, že najlepšie by sme urobili, keby sme vôbec nič nevyhadzovali a keby sme si nechávali veci, o ktorých sme presvedčené, že sa raz budú ešte nosiť. Niektoré ženy na to majú vyslovene nos. Ale čo my, ktoré nemáme ani len tušenia, čo bude hitom nasledujúcej sezóny?

džíny
 
Je ťažké prísť na to, čo bude moderné ďalej. Ale je jasné, že nechceme utrácať za veci, ktoré neskôr aj tak odložíme do skrine.
 
Jedným z perfektných riešení je nakupovanie v second handoch, kde nájdete úplne čokoľvek. Nie je nič lepšie, ako nájsť v sekáči niečo, čo vyzerá ako nenosené (v mnohých prípadoch ešte aj s visačkou) a kúpiť to za pár eur. Niekomu sa možno nakupovanie v takýchto obchodoch nepáči, no verte tomu, že aj tie najväčšie hviezdy nakupujú práve tu, Nie preto, že by nemali na drahé veci, ale preto, že šetria životné prostredie a takýmto spôsobom účinne recyklujú.

svetr
 
Sledujte, čo bolo moderné v minulosti a čo je moderné teraz. Nezdá sa vám na tom niečo povedomé? Alebo nemáte pocit, že toto ste už raz nosili?
 
V prvom rade si musíme povedať, že teraz je moderné skutočne všetko. Neprevláda len jeden štýl, ktorý sa snažíme všetci zopakovať a napodobňovať, ako to bývalo niekedy. Teraz je skutočne každý z nás originálny a len málokedy stretneme na ulici dve dievčatá, ktoré sú oblečené rovnako. Nie je to spôsobené len nasýtenosťou trhu, ale hlavne tým, že toto je slobodná doba, kedy si môžeme dať na seba čokoľvek a byť skutočne a reálne in. Myslíme si, že práve preto módu dnešnej doby všetci tak veľmi milujú.

Published by acron.sk