Môžete prísť o peniazeVeľa ľudí nakupujú tovar z internetového čínskeho e-shopu. Každý ale má iný názor  a hovorí sa sto ľudí , sto chutí. No ja nemám chuť na nič z Číny .


Otvoril som si ich www stránku a vyhľadám si produkt ktorý si chcem objednať. Produkt alebo tovar mám nájdený a , už len zadám svoje údaje , číslo bankového účtu , POTVRDIL SOM Že to chcem kuriérom teda dovoz z našich hraníc ku mne domov. Tak potvrdím objednávku , a už len musím počkať kým sa mi objednávka doručí a samozrejme som bol pripravený že to môžete trvať aj niekoľko týždňov.
nákupy přes telefon


Po týždni ale my prišlo že nebola hradené suma za tovar ktorý som si u nich objednal , no pozrela som na to ako puk a tak som zisťoval že či peniaze z účtu odišli a po pozretí peniaze boli odoslané predajcovi. Samozrejme že som ich hneď kontaktoval stým že oni nedostali úhradu a ak im to neuhradím neuvidím tovar. Bol som bezradný . Nevedel som na koho sa s tím to mám obrátiť a či to slovenská inšpekcia rieši.


Samozrejme som kontaktoval banku aby mi zistili či naozaj peniaze odišla a , áno peniaze odošli z účtu a následne som im písal email že im posielam bankový výpis , že peniaze na ich účet odošli. No nepochodil som ani tak a objednaný tovar mi zrušili. Ľudia prišiel som o tovar ale aj o to hlavne o peniaze. Len si zoberte že zaplatíte veľkú sumu za niečo na čo musíte pracovať pol mesiaca.
peněženka a laptop


No našťastie to nebola taká veľká suma ale aj to boli ťažko zarobené peniaze. Od vtedy som si povedal že už nikdy v živote nebudem nakupovať cez čínske stránky pretože Vás môžu  takým to spôsobom oklamať a ani o nich nič neviete. Dobre majú lacné produkty a tovary ale či to stojí za to , to Už musíte sami vedieť. Ja si myslím že nie , pretože tam mýte veľké riziko a stať sa v takýchto e-shopoch všeličo a dokonca sú aj horšie prípade čo kvôli tomu skončili veľmi zle. Takže si dávajte na to pozor a preverujte si stránky , a pýtajte sa známych  ľudí ktorý cez tie stránky už objednávali.

Published by acron.sk