Neočakávané trendy, ktoré sa vrátili v roku 2018

Aké oblečenie je teraz na vrchole svojej popularity? Čo nosia ženy zamerané na módu? Prečítajte si náš článok a buďte v trende!
· Všimli ste si, ako pásové tašky naplnili butiky nákupných centier? Neviete o čo ide? Možno Vám bude povedomý ľudový názov „ľadvinky“. Takže teraz sú tieto tašky považované za trend v roku 2018! Avšak módni návrhári nás nijako neobmedzujú ich nosením. Môžete ich dať k šatám alebo len k džínsom.

oblečení

· Populárne „užitočné“ nohavice s veľkým vreckami a pásom pozdĺž nohavíc z roku 2003 sa nám v roku 2018 vrátili! A teraz všetky ikony streetstyle sú okamžite na nich zaťažené a neváhajú si ich kúpiť. V týchto nohaviciach v 90. rokoch bolo možné vidieť takmer všetky hviezdy.

· Okuliare s farebnými šošovkami – ženy sa zamilovali do farebných šošoviek hlavne kvôli Eltonovi Johnovi. Starší si však pamätajú také mimoriadne okuliare vďaka osobnostiam ako :Johnny Depp, Lil Kim a Mandy Moore. Módny dom Chanel v roku 2000 vydal okuliare s červenými šošovkami a potom boli na vrchole svojej popularity. Pre dnešok sú v trende okuliare s takými odtieňmi okuliarov: ružová, modrá, červená, fialová, žltá a tmavozelená.

· Dreváky opäť vládnu módnemu svetu. Upozorňujeme však, že sa trochu zmenili vďaka módnemu talianskemu domu Gucci.

· Móda pre podivné tenisky zažíva v roku 2018 taktiež veľký bum! Predovšetkým móda pre tenisky Balenciaga Triple S sa stala autoritou tejto sezóny.

modelky

· Pamätajte si, v čom ste vo dvore jazdili ako dieťa? Áno, v tej istej vetrovke, ktorá sa líšila svojim objemom a jasnou farbou. Povedzme, že je to jeden z najatraktívnejších kambekov. Avšak, sú medzi nimi nepatrné rozdiely. Nebojte sa však experimentovať!
Máte vo svojej skrini veci pripravené na vyhodenie? Sú to veci o ktorých ste si mysleli, že sa už nikdy nevrátia do módy? Neurobte takú chybu, žeby ste ich vyhodili. Všetko staré je opäť nové a možno by nebolo na škodu prehľadať aj skrine Vašich starých rodičov.

Published by acron.sk