Šatníkové skrine na mieru sú základom modernej domácnosti

Kúpili ste nový dom či byt a máte pocit, že je skutočne priestranný a s úložným priestorom nebude žiadny problém? Dajte si pozor, pretože opak môže byť pravdou. Postupom času s pribúdajúcim nábytkom a vecami sa zrazu náš priestor akoby zmenšil a my zistíte, že vlastne nemáme kam uložiť všetko, čo chceme. A tu nastáva problém, ktorý je potrebné vyriešiť. Šatníkové skrine na mieru sú podľa nás ideálnym riešením. Sú nielen praktické, ale v interiéri pôsobia skutočne štýlovo. Stačí ich navrhnúť tak, aby vám vyhovovali čo najviac.

šaty

Šatník musí byť veľký

Ak milujete módu a oblečenie je niečo, čo nakupujete približne tak často ako potraviny, potom je vám asi jasné, že malá skriňa nebude nič pre vás. Lepšou voľbou sú v tomto prípade šatníkové skrine na mieru, ktoré sú navrhnuté tak, aby maximálne využili dostupný priestor. Spravidla siahajú od podlahy až po strop, čo umožňuje veci uložiť napríklad podľa sezóny. Vstavané šatníky sú navyše skvelé práve kvôli tomu, že si ich interiér môžete prispôsobiť vlastným potrebám. Ich výhodou je tiež to, že je možné prostredníctvom nich využiť aj atypický priestor. Môžete nimi zakryť rohy, výstupky zo steny a podobne. Čo sa týka dverí, ideálne sú posuvné, ktoré fungujú na princípe koľajníc. Otváranie do priestoru vyžaduje o niečo viac miesta v miestnosti. Šatníkové skrine na mieru je možné navrhnúť komplet podľa vlastných predstáv a tak neváhajte a začnite plánovať ešte dnes.

ramínka

Pozor na parametre

Mnohých láka navrhnúť si šatníkové skrine na mieru čo najväčšie. Existujú však ideálne miery, ktoré nie sú vymyslené pre nič za nič. Ak by bol napríklad šatník príliš hlboký, ťažko by ste vyberali veci zo zadnej časti. Maximálna prijateľná hĺbka je teda 60 až 65 centimetrov. Ak máte radi police, aj tu je potrebné porozmýšľať nad medzerami medzi nimi. Priestor medzi jednotlivými policami by mal predstavovať 35 centimetrov. Výrobcovia šatníkových skríň na mieru sa snažia prispôsobiť požiadavkám svojich zákazníkov a tak dokážu s interiérom šatníkov skutočne čarovať. Okrem políc a priestoru na vešanie oblečenia si môžete navrhnúť tiež rôzne zásuvky, do ktorých pohodlne odložíte spodné prádlo, ponožky či doplnky. Kliknite na webovú stránku https://www.vstavaneskrine.com/ a navrhnite si šatníkovú skriňu na mieru podľa svojich predstáv.

Published by acron.sk