Top 7 kúskov tejto jari

1. Odhalené ramená
Je to sexy, výnimočné, neodolateľné, príťažlivé. Odhalené ramená sú rafinované a dokonca viac sexy ako hlboké výstrihy, ktoré sú tento rok out.

2. Roztrhané jeansy
Tomuto trendu sme podľahli naozaj famózne. Rýchlo sme si ho obľúbili. Ani neviem prečo. Postupne sa diery z jeansov presunuli aj na shortky, tričká a aj mikiny.

rifle

3. Crop top
Väčšina ľudí dnes žije v ošiali fitness. Fitness strava, fitness jedlo, nápoje, život… Nemáme teda dôvod na skrývanie našich kriviek. Nehanbíme sa za svoje bruško a ukazujeme ho všade. Aj to nás posúva ďalej a podporuje nás to v tom, aby sme sa nevzdali. Trend odhaleného bruška sa presunul až k mikinám. Uvidíme kam sa to až dostane.

4. Odhalený chrbát
S odhaleným chrbtom je to podobne ako s ramenami. Jemné, prijemne, sexy, nič priveľmi vyzývavé. No s týmto trendom prichádza aj podnet na nenosenie podprseniek. Tento trend tu bol kedysi. Keď boli naši rodičia v našom veku. Treba si však dať pozor a byť opatrný, kde túto variantu zvoliť. Nie každý si to môže dovoliť.

5. Rifľové sukne
Tento trend sa k nám opäť vrátil z mladých čias našich rodičov. Je to tajomné, skromné, tajuplné s nádychom retro štýlu, ktorý sa stal našou súčasťou.

sukně

6. Slip-on
Určite si už o nich počula a máš aspoň jeden pár u seba doma. Možno si sa s týmto názvom ešte nestretla. Je to trend, ktorý sa drží v popredí už dlhšiu dobu. Ja osobne ich milujem a mám doma už peknú zbierku. Tento rok nám priniesol najmä metalické farby, ktoré túto obuv ešte viac zdokonalili.

boty

7. Priehľadné topánky
Stretávame sa s nimi čoraz viac. Chvíľku síce ešte potrvá, kým sa tento trend dostane úplne aj k nám. Či už sa jedná o lodičky, šlapky, sandálky, tenisky. Postupne sa dostáva tento štýl všade. Nezabudnite však pri ich nosení na upravené nechty a taktiež pokožku, o ktorú sa treba starať, či je zima a či leto.

Published by acron.sk