Výroby plastových a kovových kontajnerov.

Výroba kontajnerov https://www.schoellerallibert.com/sk/ je veľmi precízna a náročná práca. Pri kovových kontajneroch sa na to používa zváranie a pri plastových sa kontajnery musia formovať v daných formách. Kovové kontajnery sa vyrábajú z ocele. Tieto kontajnery nie je dôležité len vyrobiť, ale taktiež ich aj nalakovať. Lakujú sa rôznymi farbami a u nás to je sivá, zelená, modrá, biela aj čierna. Kontajnery môžu ale nemusia byť na kolieskach, no tie oceľové väčšinou sú na kolieskach. Do kontajnerov je možné uskladniť čokoľvek, od malých vecí, ktoré nepoužívame až tak často, až po tie veľké ako sú automobily. Čím väčší kontajner, tým viac stojí jeho výroba, je potreba na jeho výrobný proces viac času a rovnako aj predajná cena je logicky väčšia. No za kvalitu sa oplatí si priplatiť.

Kontajner s objemom 847 litrov

Kontajnery sa využívajú vo vnútri v skladoch tak aj niekde vonku napr. v prístave, na lodiach ale aj na ulici ako smetné koše. Ktoré môžu byť na plasty, kovy, sklo alebo všeobecne odpadky. Ale máme veľkostne aj také, čo si viete zobrať do ruky ako prepravku alebo naložiť do auta a zobrať si mini kontajner zo sebou na diaľkové cesty.

Závod na výrobu kontajnerov

Kontajnery si u nás môžete takisto prenajať a to za najviac výhodné ceny, aké sú na trhu. Dobu prenajatia si určíte vy sami podľa toho, na ako dlho daný kontajner/kontajnery časovo potrebujete. Či už keď sa potrebujete sťahovať a nechcete mať veľa vecí po samom, tak ich dáte do kontajneru/boxu a ušetríte tým veľa miesta. Kontajnery môžu mať aj viečka na uzavretie, ak do nich chcete uložiť nejaké kvapaliny od nejakých nápojov, až po horľavé kvapaliny ako sú benzín, nafta, olej a mnoho ďalšieho. Naše kontajnery majú objem od 600 po 1000 litrov. Takže nemusíte sa báť, že sa vám tam niečo nevojde dokážete tam dať aj veru veľké veci. Nezabudnite si aj vy obstarať/prenajať náš kontajner za skvelé ceny!

Published by acron.sk