6 skrytých funkcií MESSENGERU


1.       Skrytý chat
Kliknete na osobu s ktorou si chcete písať. V pravom hornom roku kliknete na poslednú ikonku   
( i v krúžku). Potom nájdete ikonku s nápisom prejsť na tajnú konverzáciu. HOTOVO. Výhodou skrytého chatu je to, že môžete nastaviť dĺžku času koľko bude správa viditeľná. Po uplynutí tohto času sa správa sama vymaže. Okrem toho skrytý chat sa nezobrazí na žiadnom inom zariadení ako na tom kde ste ho spustili.

messenger

2.       Messenger roboti
V messengeri sa skrýva veľké množstvo robotov. Môžete si s nimi popísať ale taktiež majú aj rôzne iné funkcie. Za zmienku stojí napríklad Murphybot, ktorý dokáže tvoju fotku zmeniť na fotku kohokoľvek si zažiadaš. Stačí poslať fotku do chatu a potom len napísať WHAT IF I WERE…Taktiež môžeme spomenúť napríklad PooBot, Poncho, MojiHunt…

3.       Emodži (vločka, balón, srdiečko)
Pokiaľ do chatu niekomu pošleš jedného s týchto emodži, podotýkam musí to byť samostatne, tvojmu príjemcovi zaplnia celý displej.

4.       Emodži (palec – like)
Dostaneme sa do nášho profilu kliknutím na ikonku v pravom dolnom rohu. Listujeme nižšie až k ikonke fotky a médiá, klikneme na ňu, potom klikneme na ikonu emodži a tak si môžeme nastaviť farbu pleti nášho palca.

5.       Párovanie
Znovu sa dostaneme do nášho profilu. Okolo našej profilovej fotky sa nachádza rámik z rôzne dlhých čiar a rôzne veľkých guličiek, ktorí slúži na takzvanú funkciu párovania, čo znamená že ak niekoho nového stretneme stačí ak svojim foťákom v messengeri načítame tento kód a automaticky sa nám sprístupní chat s danou osobou.

klávesnice

6.       Označenie osoby v skupinovom chate
Skupinový chat môže byť často krát nepriehľadný, nie vždy ste si istý komu patrila tá otázka a pre koho je ten komentár. Messenger vyvinul funkciu, ktorá vám tieto veci môže veľmi uľahčiť. Stačí ak do skupinového chatu pošlete @ a automaticky sa vám zobrazia mená členov, kliknete na ne a keď pošlete správu každý bude vedieť komu je sperovaná.

Published by acron.sk