Ako schovať prebytočné kilá?

Fotoshoping pozná každý, no každý sa zaň neprizná. Schovávať prebytočný tuk na partiách, ktoré by mali vyzerať lepšie je teda veľmi ľahké. Na fotke je veľmi jednoduché vyzerať sexy a postavu si rapídne zoštíhliť. Čo však urobiť, keď idete medzi ľudí a zrazu upínajú zrak na vaše extrémne väčšie telo ? Pneumatika sem, pneumatika tam, nejako sa to musí dať vyriešiť !

zpěvačka

  1. Čierna

Čierna farba je už od nepamäti známa tým, že nám uberá na váhe. Nie je však pravidlom, že sa budeme obliekať tak každý deň a vyzerať, že trpíme syndrómom alebo veľkým počtom umierajúcich ľudí v našom okolí. Gotička alebo „Emo“ ? To už vyšlo z módy.. Elegancia spočíva v tom, ako schovať kilá, takže buď zvolíte čierne elastické nohavice s vysokým pásom, ktoré sa postarajú o vytŕčajúce boky a brucho. Na vrch si dajte k nim obyčajný top a zahaľte sa módnym kardigánom. Čierne šaty sú tiež sexy voľbou číslo jeden !

  1. Výrazný doplnok

Pridaním výrazných doplnkov budú ľudia upierať svoj zrak na ne a kilá ostanú v nepovšimnutí. Doplnky voľte buď veľmi extravagantné alebo vo veľkých rozmeroch alebo detailne prešpekulované tak, aby sa ich ľudia snažili celé preskúmať. Budú sa na vás síce stále pozerať, ale vaše kilá nebudú v strede záujmu a to je vlastne to, čo chcete docieliť.

  1. Dajte si záležať na mejkape

Krásna vizáž dodá celkovému outfitu výrazný podtón, ktorý nesmie chýbať. Oblečte sa do svojho obľúbeného oblečenie, a ukážte, že máte štýl. Voľba správneho mejkapu je prísne dôležitá ! Musíte si ho poriadne roztierať po celej tvári, rovnomerne a vo vašom odtieni pleti. Vyhnite sa fľakom, lesknúcej sa tvári a opravte všetky nedostatky. Dôležitá je dnes hlavne úprava obočia. Nerobte ho zbytočne hrubé alebo naopak tenké. Maľujte ho prirodzene ! Oči rozžiarte príjemnými tieňmi a mihalnice predĺžte obyčajnou mascarou.

diamanty

  1. Dĺžka vlasov

Záleží aj na dĺžke vašich vlasov. Rozmernejšia postava by sa určite nehodila ku krátkym vlasom tzv. „na chlapca“. Nie je to vôbec pekné a postava vyzerá oveľa väčšia. Ak máte zopár kíl navyše, nie je to veľký problém, no ak máte viac ako tri pneumatiky, a nie sú len v oblasti brucha, ale siahajú až po chrbát, určite by ste si ich chceli nejako zakryť – a to môžete práve účesom ! Aj plnoštíhle dámy môžu predsa vyzerať dobre !

Published by acron.sk