Cieľom tantrických masáží je dopriať zmyselný zážitok

Nedajte na neoverené tvrdenia a slová do vetra, takisto ani na predčasné závery či predsudky. Medzi tantrickou masážou a akýmisi erotickými salónmi je rozdiel, ktorý siaha do ich podstaty. Tantrická masáž a jej význam vychádza zo starého učenia Tantry a sexualita je jej prirodzenou súčasťou. Avšak princípom je načerpanie novej životnej energie prostredníctvom zmyselných dotykov, ide o pochopenie významu svojej sexuality, ale aj celkových zmyslov svojho tela a tiež mysle. Nejde tak o akúsi bezduchú zábavku, ale o zážitok širšieho spektra, ktorý dokáže obohatiť telo i myseľ hodnotnejším zážitkom a znalosťou.

Masáž, ruky, noha, uvoľnenie.jpg

Toto poznanie vo forme tantrických masáží poskytuje tiež senzuálna masáž bratislava a prioritou je dokonalé uvoľnenie v čistom relaxačnom prostredí. Takisto školený personál a profesionálny prístup, aby bol výsledok masáže skutočne účinný a plnohodnotný.
Postupy môžu byť rôzne a vždy záležia na výbere zákazníka, rovnako ako ich miera a to, aby sa zabránilo hanblivým či inak rušivým elementom. Nádherným zážitkom je napríklad masírovanie body to body, kedy masérka nepoužíva len ruky, ale celé svoje telo. Takisto môže ísť o vzájomné masáže, ale na začiatok sa venujme „klasike“, čiže tantrickej masáži.

Posteľ, relaxačná izba, masáž.jpg

Áno, vo všetkých prípadoch je akýmsi pravidlom nahota. Pri tantrickej masáži sa zmyselné dotyky odbornej masérky orientujú na celé telo, avšak stredobodom životnej energie sú podľa učení Tantry partie v okolí pohlavných orgánov. V neposlednom rade je nutné spomenúť, že masáže sú takisto doporučené pre ženské zákazníčky (kedy masérku nahradí masér). Dôležité je tiež lepšie precítenie a pochopenie svojej sexuality, ktorá je podľa tantristov prioritou k hodnotnému načerpaniu čerstvej životnej sily. Teda áno, ideálne je vždy zvoliť masérku/maséra na základe opačného pohlavia, avšak výnimkou môže byť prianie zákazníkov homosexuálnej orientácie.

  • Vždy je dôležité dosiahnuť dokonalé uvoľnenie a požadovaný zážitok, pričom výnimku netvoria ani zákazníci v podobe páru.

Published by acron.sk