Čo nás robí staršími


Ani jedna osoba nežného pohlavia si nedá na seba nič čo ju robí širšou, alebo niečo čo ju urobí nižšou, či vyššou než by chcela….ale prečo si dávame niečo, čo nás robí staršími?

Možno si to ani neuvedomujete, alebo dávate na najnovšie módne trendy, ale nie všetko čo je práve „in“ je pre Vás to pravé orechové. Túžite vyzerať mladšie, aj v 40-tke môžete vyzerať na 30…35 rokov. 

rtěnka

5 módnych prešľapov, ktoré Vás robia staršími.
Okuliare na čítanie–okuliare s malým rámom, posadené na konci nosa Vám pár rokov pridajú. Moderné, štýlové rámy s dioptrickými sklami Vám naopak pár rokov uberú.

Sivé vlasy– farba vlasov „a la babička“ boli nedávno v móde. Pravda je, že táto farba pristane len malému percentu žien v strednom veku. Šedivé vlasy nie sú dobrou voľbou pre mladší vzhľad. Dajte prednosť farbám vlasov, ktoré ladia s Vašou pleťou.

batoh

Vesta – vrstvenie oblečenia tu už bolo, a niekoľko krát sa ešte vráti. Bohužiaľ, vesta nie je práve ten druh odevu, ktorý by ste mali mať vo svojom šatníku. Možno Vám zakryje širšie boky, alebo opticky zúži Vašu mohutnejšiu postavu, no zároveň Vám pridá nejaký ten rok na viac. Vymeňte ju za voľnejšiu bundu, alebo sako.

Pohodlné topánky– najčastejšie siahnete po sandáloch, alebo topánkach na nízkom, alebo žiadnom opätku. Poobzerajte sa v obchodoch poriadne, isto nájdete pohodlné a zároveň elegantné topánky na opätku. Budete vyzerať mladšie a Vaše nohy štíhlejšie.

Kabelky – k istému druhu oblečenia sa kabelky hodia perfektne, uznávam, ale vyberajte si kvalitné kožené kabelky s nadčasovou eleganciou. A určite si zaobstarajte aj malý batoh, ktorý môžete nosiť do mesta miesto kabelky. K džínsom a tričku, alebo inému neformálnemu oblečeniu sa hodí oveľa lepšie ako kabelka.

sledování

A jedna malá rada na záver
Make-up– krikľavo červený rúž Vám urobí takú istú službu, ako keby ste išli von bez neho. Neuberie Vám na pohľad z veku, práve naopak, môže len upútať pozornosť na začínajúcu sa tvorbu vrások na Vašej tvári. To isté platí pre očné tiene. Výrazné a farebné maľovanie Vám pár rokov pridá. Hlavnou úlohou mejkapu je zakryť menšie nedostatky a jemné chybičky krásy, neslúži na to, aby ste si namaľovali na svoju pleť novú tvár.

Published by acron.sk