Doprajte vlasom domáci zábal

Zdá sa Vám, že aj napriek tomu, že svojím vlasom venujete všetku pozornosť nie sú podľa Vašich snov? Vyskúšali ste už väčšinu ozdravovacích kúr a minuli veľké množstvo peňazí bez úspechu? Skúste vitamínové domáce zábaly. Všetko pre krásu Vašich vlasov nájdete v kuchyni. Zvoľte si podľa typu vlasov tú najvhodnejšiu kúru pre Vás.

vlasy

Suché a lámavé vlasy Takýto problém hravo zvládne zázrak menom olivový olej. Kúra je hotová po zmiešaní 2 lyžíc olivového oleja a jedného vajíčka. Túto kombináciu si rozotretie po celej dĺžke vlasov a necháte pôsobiť minimálne pol hodiny. Raz týždenne kúra vlasom prospeje a dokonale ich hydratuje.

Jemné, elektrizujúce vlasy Počuli ste o zázračnom nápoji, o pive? Nie je to nápoj len na pohladenie chuťových pohárikov a zahnanie smädu. Po umytí vlasov si ich prepláchnite pivom a uvidíte ten rozdiel. Ak zmiešate s vajíčkom, vytvoríte masku, ktorú necháte odpočívať na vlasoch minimálne 15 minút. Určite sa Vám odvďačia ich objemom a oslnivým leskom.

fén

Mastné vlasy Rýchlo mastiace sa vlásky pozná väčšina z nás. Ale len málokto vie, že na to pomáha chutné zelenina – mrkva. Skúste ju najemno nastrúhať a nechať na vlasoch minimálne 20 minút raz týždenne.
Problém s lupinami Tento problém dokážete poraziť s obyčajným bielym smotanovým jogurtom. Naneste ho masírovaním na pokožku hlavy a po 20 minútach poriadne vypláchnite. Raz týždenne a lupiny sú čoskoro preč!
Poškodené, rozštiepené vlasy Určite každý z nás si už pochutnal na banáne. No dopriali ste tento žltý zázrak aj Vašim vlasom? Nikdy nie je neskoro to napraviť, postačí len rozmixovať 2 banány na jemnú kašu a naniesť. Banánová bomba prinavráti vlasom život a opraví poškodené končeky. K banánu je vhodné pridať aj lyžicu medu a máte zaručený prostriedok na zlepšenie rastu vlasov.

koupel

Masky na vlasy kúpite už všade, no určite sa kvalitou nevyrovnajú tým domácim. Či už
olivový olej, vajíčka, chutné banány či mrkvička, všetko dodá vlasom požadované vitamíny a uspokojenie. Skúste sa viac inšpirovať aj na stránke.Po vyskúšaní sa už nebudete vedieť vynadívať do zrkadla a budete sa pýšiť svojou korunkou krásy.

Published by acron.sk