Instagram dosiahol miliardu používateľov


Často sa vyskytuje informácia, že Instagram je najhoršou platformou sociálnych médií vo vzťahu k duševnému zdraviu mladých ľudí. Práve oznámila novú funkciu, ktorá užívateľom povzbudzuje, aby sa na nej dlhšie strávili.
Služba Služba IGTV umožňuje používateľom vytvárať obsah, ktorý trvá až hodinu.
Kevin odhalil pre spoločnosť Radio 1 Newsbeat, že spoločnosť má miliardu používateľov. „Stále si myslím, že náš najpestrenejší úspech je budovanie prosperujúcej miliardy ľudí, čo je len divoké za naše najdivokejšie presvedčenia,“ povedal.
Platforma začala fungovať ako aplikácia na zdieľanie fotografií, vyvíjajúca sa na minúty dlhé videá a potom na vytvorenie príbehov Instagram.

fcb

Bojuje moderovaním celého obsahu
Pokiaľ ide o IGTV, nie všetky nahrané videoklipy bude sledovať niekto v spoločnosti Instagram, čo znamená, že sa spolieha na ľudí, ktorí nahlasujú obsah. Rovnako ako všetok obsah na Instagram, IGTV sa bude riadiť pravidlami a nariadeniami, medzi ktoré patrí zákaz násilného, nahého, diskriminačného alebo nenávistného obsahu.
Začiatkom tohto roka sa YouTube musel ospravedlniť za to, že nereaguje dostatočne rýchlo, keď jedna z jej hviezd, Logan Paul, odovzdala vlog zobrazujúci telo muža, ktorý sa zabil v lese v Japonsku.
„Máme na tom veľké tímy,“ hovorí Kevin. „Dbáme na to, aby sme sa uistili, že Instagram je bezpečná, príjemná a milá platforma pre všetkých.

selfie

Budete schopní zistiť, ako dlho budete venovať programu Instagram
V posledných mesiacoch sa vyskytli otázky o vplyve sociálnych médií na ich používateľov – od toho, koľko času sa na ne venuje spôsobu, akým to môže v nás vyvolávať pocit.
Kevin hovorí: „Musíme byť zodpovední ako jednotlivci, tak ako spoločnosť za to, koľko času strávime na sociálnych médiách. „V poslednej dobe sme potvrdili únik, ktorý nikdy nedokážeme, funkcie, na ktorej pracujeme, čo vám umožňuje zistiť, ako dlho ste investovali do Instagramu a spravovali ten čas. „Oba tieto veci sú pre nás dôležité a nebudeme sa líšiť od IGTV.“

Published by acron.sk