Obchody zatvorené? Nebuďte ako ostatní. Nakupujte online.

Kancelárske potreby a iný tovar bežne dostupný v papiernictvách je počas lockdownu mierne nedostupný. Niektoré papiernictvá ale našťastie fungujú aj na internete a tak si tovar môžete komfortne objednať ako donášku. Rozmanitý tovar špecializujúci sa najmä na rôzne typy obalových materiálov a potrieb na úschovu ponúka aj internetový obchod 2pack.sk. Zameriava sa na maloobchodný aj veľkoobchodný predaj obálok vyrobených z rôznych materiálov. Jednoduché listové obálky, ale aj špeciálne kartónové, plastové, bublinkové, či nalepovacie obálky na dokumenty. Obálky vám radi prispôsobia podľa vašich očakávaní a potrieb, vyrábajú ich totiž aj na zákazku. Veľkosť, hrúbka, materiál, typ vyhotovenia, dokonca aj druh potlače, nič nie je nemožné a zamestnanci firmy vám ochotne vyjdú v ústrety.

Obalky

Okrem obálok nájdete na stránke 2pack.sk veľkú ponuku PP sáčkov a vriec viacerých rozmerov pre úschovu vašich drobností, tlačoviny alebo textilu. Sú vysoko odolné voči vode, prachu a silnému mechanickému poškodeniu. Sáčky sú komfortne a bezpečne uzatvárateľné lepiacou chlopňou alebo zaťahovacou lištou. A čo tak lepiace pásky? Nemáte čas a ani možnosť ísť do kamennej predajne po lepiacu pásku a momentálne ju nevyhnutne potrebujete? 2pack.sk vám situáciu zachráni. Kvalitné lepiace pásky viacerých dĺžok, šírok, dokonca aj pásky nehlučné. Potrebujete mať na svojej lepiacej páske napríklad firemnú potlač? To určite nebude žiadny problém.

Paska

Taktiež stretch fólie transparentné alebo farebné, na pohodlné zabalenie potravín, či tovaru pred expedíciou a ako ochrana pred poškodením. V kategórii ostatní https://www.2packsk.sk/ostatni-sk nájdete dokonca xeroxový papier – obyčajný papier kancelársky. Kliknite na kolonku ostatní a nájdete tam xerografický biely papier 80 gramov, 500 listov. Je vhodný na bežné tlačenie dokumentov doma alebo v kanceláriách.

Nezařazené

Published by acron.sk